Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Malcolm X (1992) me Titra Shqip

Malcolm X (1992) me Titra Shqip

Nov. 18, 1992USA202 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një homazh për aktivistin kontrovers të zi dhe udhëheqësin e luftës për çlirimin e zezakëve. Ai arriti fundin gjatë burgimit të tij në vitet ’50, ai u bë një musliman i zi dhe më pas një udhëheqës në Kombin e Islamit. Vrasja e tij në vitin 1965 la një trashëgimi të vetëvendosjes dhe krenarisë racore.

Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Malcolm X
Vlerësimi IMDb 7.7 94,237 vota
Vlerësimi TMDb 7.529 1,302 vota

Regjizori

Spike Lee
Regjizori

Aktorët

Angela Bassett isBetty Shabazz
Betty Shabazz
Al Freeman Jr. isElijah Muhammad
Elijah Muhammad
Delroy Lindo isWest Indian Archie
West Indian Archie
Spike Lee isShorty
Shorty
Lonette McKee isLouise Little
Louise Little
Tommy Hollis isEarl Little
Earl Little
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The English Patient (1996) me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
George Washington 2000
Butter (2020) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit