Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 797 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Making Love 2000 me Titra Shqip

Making Love 2000 me Titra Shqip

Feb. 11, 2000Italy107 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një natë në gusht 1968 në bregun e Moldavës violinisti Jeno, së bashku me Costanza rikthejnë fragmente të ekzistencës së tyre. Jeno tregon kur ai ishte ende fëmijë dhe luante violinë pa e ditur muzikën, duke ngushëlluar derrat që dërgoheshin në thertore. Jeno kujton bukuroshen Sophie, një pianiste e famshme, të cilën vite më vonë do t’ja pushtojë zemrën me muzikën e saj. Pastaj ai kujton Collegium Musicum të cilin ka privilegjin ta ndjekë falë bursës, dhe ku lindi miqësia e tij me Davidin.

Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Titulli origjinal Canone inverso
Vlerësimi IMDb 7.2 1,140 vota
Vlerësimi TMDb 7 44 vota

Regjizori

Aktorët

Hans Matheson isJeno Varga
Jeno Varga
Mélanie Thierry isSophie Levi
Sophie Levi
Lee Williams isDavid Blau
David Blau
Gabriel Byrne isil violinista/Jeno Varga adulto
il violinista/Jeno Varga adulto
Ricky Tognazzi isBaron Blau
Baron Blau
Peter Vaughan isBarone Blau
Barone Blau
Nia Roberts isCostanza
Costanza
Andy Luotto isMaestro Hischbaum
Maestro Hischbaum
Mattia Sbragia isMaestro Weigel
Maestro Weigel
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Crash 2005
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Ballad of a White Cow (2021) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Amy George (2011) me Titra Shqip