Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip

Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip

Kthehu në bluarje.Jul. 01, 2015USA115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre vjet pasi Majk u përkul nga jeta e striptismit në krye të lojës së tij, ai dhe mbretërit e mbetur të Tampës u nisën në rrugën për në Myrtle Beach për të bërë një performancë të fundit të goditjes.

Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Magic Mike XXL
Vlerësimi IMDb 5.6 56,527 vota
Vlerësimi TMDb 6.184 1,563 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit