Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Magic Mike (2012) me Titra Shqip

Magic Mike (2012) me Titra Shqip

Punoni gjithë ditën. Punoni gjithë natën.Jun. 28, 2012USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Majk, një striptist me përvojë, merr nën krah një interpretues më të ri të quajtur The Kid dhe e edukon atë në artet e festave, mbledhjes së grave dhe fitimit të parave të lehta.

Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Magic Mike
Vlerësimi IMDb 6.1 138,730 vota
Vlerësimi TMDb 6.144 2,594 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Castle (2001) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Barbershop: The Next Cut 2016
The Woman in the Window (2021)
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit