Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Madelines (2022) me Titra Shqip

Madelines (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022USA80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke punuar në garazhin e tyre, sipërmarrësit indie Madeline dhe Owen zbulojnë sekretin e udhëtimit në kohë. Ka vetëm një pengesë: një gabim në kod krijon një kopje të re të Madeline në të njëjtën kohë çdo ditë.

Madelines (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Madelines
Vlerësimi IMDb 3.8 419 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 11 vota

Regjizori

Aktorët

Brea Grant isMadeline
Madeline
Richard Riehle isRory Devonshire
Rory Devonshire
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Advent Calendar (2021) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Young Ones (2014) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë aka 2 Fingers Honey (2019) Film Shqiptar
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit