Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip

Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip

Do të ishte një botë boshe pa bluzin.Nov. 25, 2020USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tensioni rritet dhe temperamenti nxehet gjatë një seance regjistrimi pasdite në Çikago të viteve 1920, ndërsa një grup muzikantësh presin artistin novator dhe legjendar “Mother of the Blues”, Ma Rainey. Me vonesë për takimin, Ma e patrembur dhe e ashpër lëshon një përplasje mendimesh me menaxherin e saj dhe producentin e bardhë për muzikën e saj. Ndërsa grupi pret në dhomën e provave klaustrofobike të studios së regjistrimit, trumpetisti ambicioz Levee, i cili është i dashuruar me shoqen e Ma dhe është i vendosur të lërë gjurmë në industrinë e muzikës, u kërkon kolegëve të tij muzikantë të ndajnë histori dhe të vërteta të fshehura që do të ndryshojë përgjithmonë rrjedhën e jetës së tyre.

Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ma Rainey's Black Bottom
Vlerësimi IMDb 6.9 48,750 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 835 vota

Regjizori

Aktorët

Viola Davis isMa Rainey
Ma Rainey
Chadwick Boseman isLevee Green
Levee Green
Michael Potts isSlow Drag
Slow Drag
Jonny Coyne isSturdyvant
Sturdyvant
Taylour Paige isDussie Mae
Dussie Mae
Dusan Brown isSylvester
Sylvester
Joshua Harto isPoliceman
Policeman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Rite (2011) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Spare Parts (2015) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
Bridget Jones’s Diary (2001) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit