Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 231 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Luzzu (2021) me Titra Shqip

Luzzu (2021) me Titra Shqip

Jun. 03, 2021Malta94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jesmark është një peshkatar nga Malta. Puna e tij tashmë është në rrugën e perëndimit dhe për të kapërcyer vështirësitë u kthen shpinën traditave që përcillen brez pas brezi dhe rrezikon gjithçka duke hyrë në botën e tregut të zi të peshkimit. Ai është i motivuar nga nevoja për të siguruar nevojat e të dashurës dhe djalit të tij të porsalindur.

Luzzu (2021) me Titra Shqip
Luzzu (2021) me Titra Shqip
Luzzu (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Luzzu
Vlerësimi IMDb 7.1 535 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warning (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip