Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip

Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip

Jashtëtokësor. Telashe shtesë.May. 09, 2018Denmark86 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dymbëdhjetë vjeçari Luis është shpesh vetëm. Ai nuk ka miq dhe babai i tij, ufologu Arnold Sunday, nuk ka shumë kohë për t’i kushtuar, i fiksuar pasi është me idenë për të provuar ekzistencën e një forme jete inteligjente në hapësirë. Megjithatë, situata ndryshon kur tre alienë të ngathët shfaqen pas një aksidenti në prani të djalit. Duke u miqësuar me të tre dhe duke i fshehur nga babai i tij, Luis do t’i ndihmojë ata të gjejnë rrugën e tyre për në shtëpi, ndërsa alienët e shpëtojnë atë nga shkolla.

Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Luis and the Aliens
Vlerësimi IMDb 6 2,468 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 128 vota

Regjizori

Aktorët

Callum Maloney isLuis Sonntag (voice)
Luis Sonntag (voice)
Dermot Magennis isArmin Sonntag / Wabo (voice)
Armin Sonntag / Wabo (voice)
Ian Coppinger isMog (voice)
Mog (voice)
Paul Tylak isNag / Mr. Winter / Ice Cream Man / Bill (voice)
Nag / Mr. Winter / Ice Cream Man / Bill (voice)
Lucy Carolan isJennifer (voice)
Jennifer (voice)
Eoin Daly isMarlon (voice)
Marlon (voice)
Aileen Mythen isMrs. Winter / Valentina / Ms. Diekendaker (voice)
Mrs. Winter / Valentina / Ms. Diekendaker (voice)
Simon Toal isPrincipal (voice)
Principal (voice)
Danna Davis isJill (voice)
Jill (voice)
Susie Power isSarah (voice)
Sarah (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit