Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 335 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Loving Adults (2022) me Titra Shqip

Loving Adults (2022) me Titra Shqip

Aug. 26, 2022Sweden106 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Linja e hollë midis dashurisë dhe urrejtjes bëhet vdekjeprurëse kur një grua zbulon lidhjen e burrit të saj – dhe të dy marrin masa ekstreme për të marrë atë që duan.

Loving Adults (2022) me Titra Shqip
Loving Adults (2022) me Titra Shqip
Loving Adults (2022) me Titra Shqip
Loving Adults (2022) me Titra Shqip
Loving Adults (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kærlighed for voksne
Vlerësimi IMDb 6.5 7,026 vota
Vlerësimi TMDb 6.392 153 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Recalled (2021) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit