Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 564 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip

Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip

Sep. 04, 2022USA84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lily është një kuratore muzeu që gjen një pikturë që i ngjan asaj. Kërkimi i Lily-t për artistin e çon atë në Irlandë, ku ajo takon William, një burrë simpatik që e ndihmon atë në kërkimin e saj dhe gjithashtu mund të dijë më shumë për origjinën e portretit sesa ai e lejon.

Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love's Portrait
Vlerësimi IMDb 7.3 193 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2 vota

Regjizori

John Lyde
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Cherry 2021
The Last Shift 2020
Private (2003) me Titra Shqip
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
News of the World 2020
The Family (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
After.Life (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit