Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2018 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Love Tactics (2022) me Titra Shqip

Love Tactics (2022) me Titra Shqip

Feb. 11, 2022Turkey97 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Një drejtues reklamash dhe një stilist-bloger nuk besojnë në dashuri, ndaj vendosin një bast për ta bërë tjetrin të bjerë kokë e këmbë – me taktika të pazakonta.

Love Tactics (2022) me Titra Shqip
Love Tactics (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aşk Taktikleri
Vlerësimi IMDb 5.2 2,542 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 79 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The Soccer Football Movie (2022) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Rose Island 2020
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
Dry Martina (2018) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit