Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3611 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip

Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022Unknown114 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ne ndjekim jetën e tre grave dhe një të riu që janë seksualisht të çliruara dhe e trajtojnë lehtë monogaminë. Kur fillon pandemia e koronavirusit, protagonistët përballen me mundësinë për të rregulluar jetën e tyre.

Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Miłość, Seks & Pandemia
Vlerësimi IMDb 2.5 265 vota
Vlerësimi TMDb 1.7 3 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Restraint (2008) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Agimet e stinës së madhe (1981) Film Shqiptar
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip