Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 108 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Love on Trend (2021) me Titra Shqip

Love on Trend (2021) me Titra Shqip

Jul. 01, 202185 Min.
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Allie Ederling u largua nga qyteti i saj i vogël për t’u transferuar në Nju Jork për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë stiliste, ajo nuk e imagjinonte se qyteti kishte plane të mëdha për të… dhe për zemrën e saj!

Love on Trend (2021) me Titra Shqip
Love on Trend (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love on Trend
Vlerësimi TMDb 6.9 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cocktail (2012) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
The Black Square (2021) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
Dumb and Dumber To (2014) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Love Accidentally (2022) me Titra Shqip