Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 593 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip

Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip

Jan. 22, 2010Mexico90 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një qytet. Tri ditë, tri klasa shoqërore, tri këngë dashurie, qenie njerëzore që bashkëjetojnë pa prekur njëri-tjetrin, të bashkuar nga mirazhet dhe shpresat. Përpjekjet e tyre për të mbijetuar janë individuale dhe sekrete; nuk ka fitues apo humbës. Rendi në dukje ruhet dhe fillon një fundjavë.

Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amor en fin
Vlerësimi IMDb 5.5 67 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Front of the Class (2008) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Selma (2014) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
White Lily (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit