Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1154 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Love in the Villa (2022) me Titra Shqip

Love in the Villa (2022) me Titra Shqip

Sep. 01, 2022USA114 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një e re bën një udhëtim në Veronan romantike, Itali, pas një ndarjeje, vetëm për të parë se vila që ajo rezervoi ishte e rezervuar dy herë dhe asaj do t’i duhet të ndajë pushimet e saj me një burrë cinik britanik.

Love in the Villa (2022) me Titra Shqip
Love in the Villa (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love in the Villa
Vlerësimi IMDb 5.3 5,127 vota
Vlerësimi TMDb 5.953 118 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Hopper isCharlie
Charlie
Hélène Cardona isCasa Di Giulietta Tourist (voice)
Casa Di Giulietta Tourist (voice)
Peter Arpesella isOrphanage Operator (voice)
Orphanage Operator (voice)
Katie McGovern isBritish Woman #1
British Woman #1
Stefano Skalkotos isPolice Chief
Police Chief
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Paint 2020
What Women Want (2000) me Titra Shqip
Supernova (2021) me Titra Shqip
Fireheart (2022) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit