Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 865 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip

Love & Gelato (2022) me Titra Shqip

Jun. 22, 2022USA111 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lina është gati të mbarojë shkollën e mesme dhe synon të ardhmen e saj në MIT. Por kur nëna e saj sëmuret, ajo inkurajon Linën të ndjekë hapat e saj dhe të kalojë “verën e jetës” në Romë. Duke përdorur ditarin e vjetër të nënës së saj si udhërrëfyes, ajo eksploron qytetin romantik dhe magjik, ku thjesht mund të gjejë dashuri… dhe akullore, sigurisht.

Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
Love & Gelato (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love & Gelato
Vlerësimi IMDb 4.5 18 vota
Vlerësimi TMDb 5 51 vota

Regjizori

Brandon Camp
Regjizori

Aktorët

Susanna Skaggs isLina Emerson
Lina Emerson
Tobia De Angelis isLorenzo Ferrazza
Lorenzo Ferrazza
Saul Nanni isAlessandro Albani
Alessandro Albani
Alex Boniello isFleetwood Zach
Fleetwood Zach
Luca Seta isCosimo Albani
Cosimo Albani
Tera Hendrickson isItalian Priest
Italian Priest
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Butter (2020) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip