Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 733 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Lou (2022) me Titra Shqip

Lou (2022) me Titra Shqip

Sep. 23, 2022USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë e re rrëmbehet gjatë një stuhie të fuqishme. Nëna e saj bashkon forcat me fqinjin e saj misterioz për t’u nisur në ndjekje të rrëmbyesit. Udhëtimi i tyre do të testojë kufijtë e tyre dhe do të ekspozojë sekretet e errëta të së kaluarës së tyre.

Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lou
Vlerësimi IMDb 5.2 15 vota
Vlerësimi TMDb 6.067 97 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tides (2021) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit