Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Lou! (2014) me Titra Shqip

Lou! (2014) me Titra Shqip

Oct. 08, 2014France104 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lou, një vajzë 12-vjeçare kreative dhe ëndërrimtare, jeton vetëm me nënën e saj në një ndërtesë portokalli me mijëra ballkone të vogla që i japin akses në çati. Mina ka qenë shoqja e saj më e mirë që në kopshtin e fëmijëve dhe Lou ka qenë e dashuruar me Tristanin, një nga fqinjët e saj, që në shkollën fillore. Nëna e saj ka hequr dorë nga lumturia e saj personale kohët e fundit në mënyrë që t’i përkushtohet vajzës së saj, por flluska e tyre e vogël shpërthen kur mamaja takon një burrë dhe Lou më në fund guxon të flasë me Tristanin.

Lou! (2014) me Titra Shqip
Lou! (2014) me Titra Shqip
Lou! (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lou ! Journal infime
Vlerësimi IMDb 6.1 552 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 187 vota

Regjizori

Julien Neel
Regjizori

Aktorët

Ludivine Sagnier isLou's Mother
Lou's Mother
Nathalie Baye isJeanne (La grand-mère)
Jeanne (La grand-mère)
Lily Taïeb isMarie-Emilie
Marie-Emilie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Tifosi (1999) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit