Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip

Kritika është e lehtë, dhe arti është i vështirëOct. 20, 2021BE149 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I ndodhur midis viteve 1837 dhe 1843, romani klasik i Balzakut përqendrohet te poeti i ri Lucien de Rubempré, i cili largohet nga Angouleme për në Paris në kërkimin për t’u bërë autor.

Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Illusions perdues
Vlerësimi IMDb 7.5 2,150 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 217 vota

Regjizori

Aktorët

Benjamin Voisin isLucien de Rubempré
Lucien de Rubempré
Cécile de France isLouise de Bargeton
Louise de Bargeton
Vincent Lacoste isÉtienne Lousteau
Étienne Lousteau
Xavier Dolan isNathan d'Anastazio
Nathan d'Anastazio
Jeanne Balibar isMarquise d'Espard
Marquise d'Espard
André Marcon isBaron du Châtelet
Baron du Châtelet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wolf (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Safety 2020
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Supremacy (2014) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
Boyhood (2014) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit