Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 196 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip

Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip

Apr. 22, 2022USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Jason Dyson refuzon të bëjë luftëtarin e tij të çmuar të hedhë një ndeshje MMA, një gangster famëkeq mbledh borxhin e tij duke vrarë luftëtarin dhe duke rrëmbyer vajzën e Jasonit. Tani ai duhet të trajnojë një të burgosur për të duruar pesë luftime të njëpasnjëshme nëntokësore për ta shpëtuar atë.

Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lord of the Streets
Vlerësimi IMDb 5.2 67 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota

Regjizori

Jared Cohn
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Crab (2022) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
Assassins (1995) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
American Badger (2021) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip