Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1111 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip

Look Both Ways (2022) me Titra Shqip

Kudo që të çon jeta, le të të udhëheqë dashuria.Aug. 17, 2022USA110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të diplomimit të saj në kolegj, jeta e Natalie-t ndahet në dy realitete paralele: njëri në të cilin ajo mbetet shtatzënë dhe duhet të lundrojë në amësinë si e rritur në qytetin e saj të Teksasit, tjetri në të cilin ajo zhvendoset në LA për të ndjekur karrierën e saj. Në të dy udhëtimet përgjatë të njëzetave të saj, Natalie përjeton dashuri që të ndryshon jetën, thyerje zemre shkatërruese dhe rizbulon veten.

Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Look Both Ways
Vlerësimi IMDb 5 13 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 26 vota

Regjizori

Wanuri Kahiu
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit