Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Long Weekend (2009) me Titra Shqip

Long Weekend (2009) me Titra Shqip

Aug. 14, 2009Australia87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar australian në krizë i lejon vetes një fundjavë relaksi në natyrën e paprishur të një plazhi të izoluar në veri të vendit. Këtu, të dy do të zbulojnë me shpenzimet e tyre se mosrespektimi i mjedisit kërkon një çmim të lartë për të paguar, me faunën gjithnjë e më armiqësore dhe të rrezikshme për sigurinë e tyre, e aftë për një hakmarrje të pamëshirshme.

Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Long Weekend
Vlerësimi IMDb 5.1 5,687 vota
Vlerësimi TMDb 5 96 vota

Regjizori

Jamie Blanks
Regjizori

Aktorët

Robert Taylor isBarkeeper
Barkeeper
John Brumpton isOld Timer
Old Timer
Roger Ward isTruckie
Truckie
Jude Beaumont isCampervan woman
Campervan woman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tenet (2020)
Demonic (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit