Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1046 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip

Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip

Nov. 30, 2007Spain101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Raul, një polic i cili sapo ka humbur punën për shkak të temperamentit të tij të dhunshëm, kthehet në veri të Spanjës, në vendin ku jetojnë babai i tij José dhe vëllai i tij binjak Valentin, me probleme mendore. Kur José i thotë se Valentini ka gjetur një punë si dërgues në një klub të dritave të kuqe dhe ka humbur mendjen nga prostituta Milena, Raul vendos të kontaktojë vajzën për ta ftuar atë të qëndrojë larg vëllait të tij, por përfundon duke u tronditur nga bukuria e saj.duke filluar një trekëndësh të rrezikshëm.

Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Canciones de amor en Lolita's Club
Vlerësimi IMDb 4.6 509 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 15 vota

Regjizori

Aktorët

Eduardo Noriega isRaúl Fuentes / Valentín Fuentes
Raúl Fuentes / Valentín Fuentes
Yohana Cobo isDjasmina
Djasmina
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Host (2006) me Titra Shqip
London Boulevard (2010) me Titra Shqip
Jaded 1998
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
After the Wedding (2019) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit