Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
LOL (2012) me Titra Shqip

LOL (2012) me Titra Shqip

Ju mund të ndryshoni statusin tuaj, por jo zemrën tuaj.Feb. 10, 2012USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një botë të lidhur nga YouTube, iTunes dhe Facebook, Lola dhe miqtë e saj lundrojnë në presionet e bashkëmoshatarëve të romancës dhe miqësisë së shkollës së mesme, ndërkohë që u shmangen prindërve të tyre ndonjëherë mbizotërues dhe konfuzë. Kur nëna e Lolës, Anne, lexon “rastësisht” ditarin e të bijës së saj adoleshente, ajo kupton se sa i madh është rritur hendeku i tyre në komunikim.

LOL (2012) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal LOL
Vlerësimi IMDb 4.4 55,493 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,408 vota

Regjizori

Lisa Azuelos
Regjizori

Aktorët

Miley Cyrus isLola Williams
Lola Williams
Demi Moore isAnne Williams
Anne Williams
Douglas Booth isKyle Ross
Kyle Ross
Thomas Jane isAllen Williams
Allen Williams
Nora Dunn isEmily's Mom
Emily's Mom
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Decadencia (2015) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The Taming of the Shrewd (2022) me Titra Shqip
As Luck Would Have It 2021 me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip