Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Logan 2017

Logan 2017

Ka ardhur koha e tijFeb. 28, 2017United States137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar shumë vite nga ngjarjet e rrëfyera në X-Men: Days of Future Past 2014 me titra shqip. X-Men nuk ekzistojnë më, mutantët gjithnjë e më pak, Logan është plakur para kohe dhe fuqia e tij rigjeneruese po dobësohet. Për më tepër, Charles Xavier ka humbur fuqitë e tij, duke u përkeqësuar nga avancimi i Alzheimerit. Dhe me këtë portret të pakënaqur, Logan, detyrohet të kthehet në punë për të mbrojtur Laura, një adoleshente mutante me të njëjtat karakteristika si ai.

Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Titulli origjinal Logan
Vlerësimi IMDb 8.1 668,859 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 15,735 vota

Regjizori

James Mangold
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / X-24 / Wolverine
Logan / X-24 / Wolverine
Dafne Keen isLaura / X-23
Laura / X-23
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Eriq La Salle isWill Munson
Will Munson
Elise Neal isKathryn Munson
Kathryn Munson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
TÁR (2022) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit