Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Loaded (2008) me Titra Shqip

Loaded (2008) me Titra Shqip

Mar. 25, 2008United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota


Përshkrimi i Filmit

Jeta e një djali të ri dhe të pasur zbret në një botë jashtë kontrollit të drogës, seksit dhe dhunës.

Loaded (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Loaded
Vlerësimi IMDb 4.5 2,773 vota
Vlerësimi TMDb 4 25 vota

Regjizori

Alan Pao
Regjizori

Aktorët

Jesse Metcalfe isTristan Price
Tristan Price
Chace Crawford isHayden Price
Hayden Price
Corey Large isSebastian
Sebastian
Vinnie Jones isMr. Black
Mr. Black
Nicole Eggert isAllison Ryan
Allison Ryan
Erin Gray isSusan Price
Susan Price
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I, Robot 2004
Hustle (2022) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
HIT: The First Case (2020) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar
Inferno 1999
Initiation (2021)