Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Live Is Life (2022) me Titra Shqip

Live Is Life (2022) me Titra Shqip

Jun. 03, 2022Spain110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Verë 1985. Si çdo vit, Rodri udhëton nga Katalonja në Galicia dhe ribashkohet me katër miqtë e tij. Ndërsa problemet e botës reale fillojnë të minojnë miqësinë e tyre, të pesë ata nisin një aventurë natën në kërkim të një objekti mitik.

Live Is Life (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Live is life: la gran aventura
Vlerësimi IMDb 6.4 632 vota
Vlerësimi TMDb 6.87 27 vota

Regjizori

Aktorët

Marc Martínez isRodri's Father
Rodri's Father
Sílvia Bel isRodri's Mother
Rodri's Mother
Joan López isSioux Chief
Sioux Chief
Fernando Morán isRodri's Grandfather
Rodri's Grandfather
Mercedes Castro isRodri's Grandmother
Rodri's Grandmother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

LOL (2012) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Duplex (2003) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
Rogue One: A Star Wars Story 2016
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip