Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 177 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Live by Night (2016) me Titra Shqip

Live by Night (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni çmimin e Ëndrrës Amerikane.Dec. 25, 2016United States129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Boston, 1926. Proibicionizmi krijoi një rrjet të pafund distilerie klandestine, duke favorizuar botën e nëndheshme dhe korrupsionin. Joe Coughlin, djali i një kapiteni të shquar të policisë, ka kohë që i ka kthyer shpinën edukimit rigoroz dhe korrekt që ka marrë. Në fakt, Joe përjeton emocionin e të qenit i jashtëligjshëm, duke filluar një ngritje marramendëse të pushtetit midis miqve besnikë dhe armiqve të pamëshirshëm.

Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Live by Night
Vlerësimi IMDb 6.4 53,649 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,024 vota

Regjizori

Ben Affleck
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJoe Coughlin
Joe Coughlin
Elle Fanning isLoretta Figgis
Loretta Figgis
Brendan Gleeson isThomas Coughlin
Thomas Coughlin
Chris Messina isDion Bartolo
Dion Bartolo
Sienna Miller isEmma Gould
Emma Gould
Zoe Saldana isGraciella Suarez
Graciella Suarez
Chris Cooper isChief Irving Figgis
Chief Irving Figgis
Titus Welliver isTim Hickey
Tim Hickey
Derek Mears isDonnie Gishler
Donnie Gishler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip