Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Little Fockers (2010) me Titra Shqip

Little Fockers (2010) me Titra Shqip

Fëmijët i afrojnë të gjithë, apo jo?Dec. 21, 2010USA98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

U deshën 10 vjet, dy Fockers të vegjël me gruan Pam dhe pengesa të panumërta që Gregu të hynte më në fund me vjehrrin e tij të plagosur fort, Jack. Pasi babai me para në dorë merr një punë për një kompani ilaçesh, dyshimet e Xhekut për infermierin e tij të preferuar mashkull kthehen në zhurmë. Kur i gjithë klani i Gregut dhe Pam zbret për festën e ditëlindjes së binjakëve, Gregu duhet t’i tregojë Xhekut skeptik se është plotësisht i aftë si njeriu i shtëpisë.

Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Little Fockers
Vlerësimi IMDb 5.5 112,932 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 2,817 vota

Regjizori

Paul Weitz
Regjizori

Aktorët

Robert De Niro isJack Byrnes
Jack Byrnes
Ben Stiller isGreg Focker
Greg Focker
Owen Wilson isKevin Rawley
Kevin Rawley
Dustin Hoffman isBernie Focker
Bernie Focker
Barbra Streisand isRozalin Focker
Rozalin Focker
Harvey Keitel isRandy Weir
Randy Weir
Jessica Alba isAndi Garcia
Andi Garcia
Kevin Hart isNurse Louis
Nurse Louis
Teri Polo isPam Byrnes-Focker
Pam Byrnes-Focker
Blythe Danner isDina Byrnes
Dina Byrnes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend (2020) me Titra Shqip
Marfa Girl (2012) me Titra Shqip
Duplex (2003) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit