Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 842 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Liger (2022) me Titra Shqip

Liger (2022) me Titra Shqip

Saala CrossbreedAug. 25, 2022India138 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi i Ligerit, nga Karimnagar në Mumbai, nga askush në një konkurrent, në kërkimin e tij për njohje ndërsa lundronte në dobësitë, marrëdhëniet dhe jetën e tij të dashurisë.

Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal లైగర్
Vlerësimi IMDb 3.1 43,282 vota
Vlerësimi TMDb 3.2 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Nokas (2010) me Titra Shqip
The Princess (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit