Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip

Life As We Know It (2010) me Titra Shqip

Një komedi rreth hedhjes hap pas hapi.Oct. 02, 2010USA114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një takimi të parë katastrofik për hotelieren Holly dhe drejtorin sportiv të rrjetit Messer, gjithçka që ata kanë është e zakonshme është mospëlqimi për njëri-tjetrin dhe dashuria e tyre për ndrikullin e tyre Sophie. Por kur ata befas bëhen gjithçka që Sophie ka në këtë botë, Holly dhe Messer duhet të lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre. Duke bërë mashtrime me karrierat dhe kalendarët shoqërorë, ata do të duhet të gjejnë gjuhën e përbashkët ndërsa jetojnë nën të njëjtën çati.

Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Life As We Know It
Vlerësimi IMDb 6.5 132,094 vota
Vlerësimi TMDb 6.906 2,776 vota

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Josh Duhamel isEric Messer
Eric Messer
Katherine Heigl isHolly Berenson
Holly Berenson
Josh Lucas isDr. Sam Nelson
Dr. Sam Nelson
Christina Hendricks isAlison Novack
Alison Novack
Hayes MacArthur isPeter Novak
Peter Novak
Sarah Burns isJanine Groff
Janine Groff
Andy Buckley isGeorge Dunn
George Dunn
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sinkhole (2021) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Kaamelott – The First Chapter (2021) me Titra Shqip
Most Eligible Bachelor (2021) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit