Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip

Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip

Nov. 26, 2021Canada133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Alana Kane dhe Gary Valentine duke u rritur, duke vrapuar dhe duke kaluar nëpër lundrimin tradhtar të dashurisë së parë në Luginën e San Fernando, 1973.

Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Licorice Pizza (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Licorice Pizza
Vlerësimi IMDb 7.7 38,253 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 359 vota

Regjizori

Aktorët

Alana Haim isAlana Kane
Alana Kane
Cooper Hoffman isGary Valentine
Gary Valentine
Sean Penn isJack Holden
Jack Holden
Tom Waits isRex Blau
Rex Blau
Bradley Cooper isJon Peters
Jon Peters
Benny Safdie isJoel Wachs
Joel Wachs
Christine Ebersole isLucille Doolittle
Lucille Doolittle
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knocking (2021) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
One Last Time (2020) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip