Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip

Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip

Policë të rremë. Probleme të vërteta.Aug. 13, 2014USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është filmi më i mirë për policët e miqve, përveç një gjëje: ata nuk janë policë. Kur dy shokë në vështirësi vishen si oficerë policie për një festë me kostum, ata bëhen ndjesi lagjeje. Por kur këta “heronj” të sapoformuar ngatërrohen në një rrjet të jetës reale të mafiozëve dhe detektivëve të ndyrë, ata duhet të vënë në linjë distinktivët e tyre të rremë.

Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Let's Be Cops
Vlerësimi IMDb 6.4 134,448 vota
Vlerësimi TMDb 6.438 2,421 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Wheels of Fortune (2020)
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Hustle Down (2021) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
The Stand In (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit