Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2playersb.com
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip

Let Us Prey (2014) me Titra Shqip

Errësira Do të NgrihetApr. 17, 2014Ireland92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rachel Heggie, një police e ashpër e qytetit, transferohet në një fshat të vogël Irlandez kur arreston kriminelin e vetëm në zonë për të provuar veten e saj sesa e zonja është dhe e fut atë në një qeli për një natë. Kështu fillon ajo që në një kohë të shkurtër rezulton të jetë makthi i tij më i keq.

Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Let Us Prey
Vlerësimi IMDb 5.8 9,526 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 233 vota

Regjizori

Bryan Larkin
Regjizori

Aktorët

Niall Greig Fulton isDr. Duncan Hume
Dr. Duncan Hume
Pollyanna McIntosh isPC. Rachel Heggie
PC. Rachel Heggie
Douglas Russell isSgt. MacReady
Sgt. MacReady
Bryan Larkin isPC. Jack Warnock
PC. Jack Warnock
Hanna Stanbridge isPC. Jennifer Mundie
PC. Jennifer Mundie
Brian Vernel isCaesar Sargison
Caesar Sargison
Jonathan Watson isRalph Beswick
Ralph Beswick
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
Compulsion (2016) me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit