Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip

Leave No Traces (2021) me Titra Shqip

Sep. 24, 2021Czech Republic160 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Poloni, 1983. Pavarësisht se është ngrirë, ligji ushtarak i vendosur nga autoritetet komuniste në pushtet me qëllimin për të shtypur kryengritjen e udhëhequr nga Lëvizja Solidariteti është ende në fuqi. Më 12 mars, Grzegorz Przemyk, djali i poetes Barbara Sadowska, arrestohet dhe rrihet brutalisht: ai do të vdesë pas dy ditësh agonie. I vetmi dëshmitar i asaj që ndodhi është një nga kolegët e tij, Jurek Popiel, i cili vendos të mos ulë kokën dhe të raportojë faktin. Fillimisht, aparatet shtetërore, përfshirë Ministrinë e Brendshme, përpiqen të mbulojnë gjithçka, por kur 20,000 njerëz marshojnë nëpër rrugët e Varshavës duke ndjekur arkivolin e Przemyk, autoritetet do të vendosin të përdorin çdo mjet që kanë në dispozicion kundër dëshmitarit dhe nënës së të ndjerit për t’i diskredituar dhe për të prishur procesin.

Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Żeby nie było śladów
Vlerësimi IMDb 7.2 521 vota
Vlerësimi TMDb 9 6 vota

Regjizori

Aktorët

Tomasz Ziętek isJurek Popiel
Jurek Popiel
Sandra Korzeniak isBarbara Sadowska
Barbara Sadowska
Jacek Braciak isTadeusz Popiel
Tadeusz Popiel
Agnieszka Grochowska isGrażyna Popiel
Grażyna Popiel
Robert Więckiewicz isCzesław Kiszczak
Czesław Kiszczak
Tomasz Kot isKowalczyk
Kowalczyk
Aleksandra Konieczna isWiesława Bardon
Wiesława Bardon
Sebastian Pawlak isMichał Wysocki
Michał Wysocki
Andrzej Chyra isMirosław Milewski
Mirosław Milewski
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Bird in a Blizzard (2014) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Love Clinic (2015) me Titra Shqip
Camp X-Ray (2014) me Titra Shqip
A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit