Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Last Three Days (2020) me Titra Shqip

Last Three Days (2020) me Titra Shqip

Po sikur të kishit mundësinë të shihni se çfarë mund të kishte qenë?Nov. 13, 2020USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi ngatërrohet me një sindikatë të rrezikshme krimi, një polic i fshehtë zgjohet dhe zbulon se i mungon partneri, gruaja dhe tre ditë nga jeta e tij.

Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Three Days
Vlerësimi IMDb 3.5 536 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 55 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
The Man with the Iron Fists 2012
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Skinwalkers (2006) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit