Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 521 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Last Survivors (2022) me Titra Shqip

Last Survivors (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi është vendosur pas një ngjarje apokaliptike që i detyron njerëzit në izolim ekstrem. Një baba dhe bir, të cilët kanë jetuar jashtë rrjetit për 20 vjet, ndeshen me një të huaj që kërcënon të shkatërrojë utopinë që ata kanë ndërtuar.

Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Survivors
Vlerësimi IMDb 4.6 601 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 11 vota

Regjizori

Drew Mylrea
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Army of Thieves (2021) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip