Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1058 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Last Summer (2021) me Titra Shqip

Last Summer (2021) me Titra Shqip

Jul. 09, 2021Turkey101 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në verën e vitit 1997 në Turqinë jugore, mes diellit, erës, gurëve dhe valëve të zhurmshme, një grup adoleshentësh hapen përpara dashurisë dhe jetës, duke zbuluar gjithashtu shijen e hidhur të trishtimit. Deniz i kalon të gjitha verat në shtëpinë e plazhit të prindërve të saj, por ky vit është ndryshe: ajo ka mbushur 16 vjeç, përjeton ndjesi të reja dhe dëshiron të mësojë më shumë për dashurinë. Ajo mendon se është mjaft e pjekur për të pasur përvojën e saj të parë seksuale me fiksimin e saj të fëmijërisë, Asli. Ndërsa përpiqet ta pushtojë atë, ajo e kupton se Burak simpatik dhe atletik, gjëja më e nxehtë e verës dhe një banor i së njëjtës lagje, ia ka vënë syrin vajzës. Me lulëzimin e dashurive dhe zgjimin e shqisave adoleshente do të ketë gjithashtu zemrat e para të thyera.

Last Summer (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Geçen Yaz
Vlerësimi IMDb 6.4 1,263 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 16 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip