Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1063 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip

Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip

Ai nuk do të ndalet me asgjë për ta kthyer atë.May. 19, 2022USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi gruaja e Will Spann-it zhduket papritur në një pikë karburanti, kërkimi i tij i dëshpëruar për ta gjetur e çon atë në një rrugë të errët që e detyron atë të ikë nga autoritetet dhe të marrë ligjin në duart e tij.

Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Seen Alive
Vlerësimi IMDb 5.7 765 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 27 vota

Regjizori

Brian Goodman
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isWill Spann
Will Spann
Dani Deetté isSgt. Andersen
Sgt. Andersen
Russell Hornsby isDetective Paterson
Detective Paterson
Emily Brinks isGas Station Girl
Gas Station Girl
Cindy Hogan isAnna Adams
Anna Adams
Matthew R. Staley isDrugged Out Guy in Car
Drugged Out Guy in Car
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Man with the Iron Fists 2012
American Heist (2014) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens 2015
Furie (2019) me Titra Shqip
The Pirates (2014) me Titra Shqip
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit