Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Last Orders (2001) me Titra Shqip

Last Orders (2001) me Titra Shqip

Sep. 10, 2001Germany109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack Dodd ishte një kasap në Londër, i cili shijonte një pinte me shokët e tij për më shumë se 50 vjet. Kur vdiq, vdiq ashtu siç jetoi, me një buzëqeshje në fytyrë duke parë një garë kuajsh në të cilën kishte vënë bast, me para të marra borxh. Por para se të vdiste ai kishte një kërkesë të fundit, “Urdhërat e fundit”, që hiri i tij të shpërndahej në det në Margate. Filmi ndjek shokët e tij, Ray, Lenny dhe Vic dhe djalin e tij kujdestar Vince teksa udhëtojnë drejt detit me hi. Gjatë rrugës, fijet e jetës së tyre, dashuritë dhe zhgënjimet e tyre janë thurur së bashku në kujtimet e tyre të Jack dhe gruas së tij Amy.

Last Orders (2001) me Titra Shqip
Last Orders (2001) me Titra Shqip
Last Orders (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Orders
Vlerësimi IMDb 6.9 6,129 vota
Vlerësimi TMDb 6 53 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cursed 2005 me Titra Shqip
Bang Bang! (2014) me Titra Shqip
Cherry 2021
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
Zana (2019) Film Shqiptar
The Extra Man (2010) me Titra Shqip
Happy Suicide (2022) me Titra Shqip
Rose Island 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit