Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Last of the Wolves (2021) me Titra Shqip

Last of the Wolves (2021) me Titra Shqip

Aug. 20, 2021Japan139 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së Shogo Ogamit në Hiroshima, detektivi Shuichi Hioka zbatoi me sukses planin e Shogo Ogamit, i cili ishte të kontrollonte yakuzën për të parandaluar luftërat e mëtejshme të bandave dhe për të shpëtuar njerëzit e pafajshëm nga dëmtimi. Shuichi Hioka drejton organizatat kriminale, por, për shkak të një personi të keq që del nga burgu, situata ndryshon në mënyrë drastike.

Last of the Wolves (2021) me Titra Shqip
Last of the Wolves (2021) me Titra Shqip
Last of the Wolves (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 孤狼の血 LEVEL2
Vlerësimi IMDb 6.7 354 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 4 vota

Regjizori

Aktorët

Tori Matsuzaka isShuichi Hioka
Shuichi Hioka
Ryohei Suzuki isShigehiro Uebayashi
Shigehiro Uebayashi
Nijiro Murakami isKota Chikada
Kota Chikada
Nanase Nishino isMao Chikada
Mao Chikada
Takuma Otoo isShigeru Yoshida
Shigeru Yoshida
Katsuya Maiguma isMasatoshi Saeki
Masatoshi Saeki
Miwako Kakei isChiaki Kanbara
Chiaki Kanbara
Taichi Saotome isMasaru Hanada
Masaru Hanada
Sho Aoyagi isKenichi Kanbara
Kenichi Kanbara
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Sicilian Clan 1969
The Factory (2018) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Elite Squad 2007
Ida Red (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Saw (2004) me Titra Shqip