Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip

L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip

Jun. 29, 2005Unknown93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Franck dhe Paul janë duke punuar si shokë ekipi në njësinë e tyre të policisë në Paris. Ata dërgohen në një mision në Tulon për të zgjidhur një mister trafiku droge, por gjërat dalin jashtë kontrollit kur Paul mëson se Franck ka një lidhje me Valerian, gruan e tij, e cila gjithashtu punon në forcat e policisë…

L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'amour aux trousses
Vlerësimi IMDb 4.8 445 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 15 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Retreat, No Surrender (1986) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit