Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 181 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip

Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip

Mar. 09, 2022BE100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zohra është e bindur se ndarja nga bashkëshorti i saj Omari do t’i thyente zemrën vajzës së saj të vogël dhe kështu vendos të mos e lërë atë pavarësisht dhunës që ai has. Më pas ajo takohet me Chang Sue, kujdestaren e palestrës ku ajo punon për të përballuar jetesën. Kur ajo mëson se ai është një mjeshtër kung fu, Zohra i kërkon që t’i mësojë asaj disa baza të vetëmbrojtjes…

Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kung-Fu Zohra
Vlerësimi IMDb 5.2 275 vota
Vlerësimi TMDb 5.477 22 vota

Regjizori

Aktorët

Sabrina Ouazani isZohra Hamidi
Zohra Hamidi
Ramzy Bedia isOmar Hamidi
Omar Hamidi
Tien Shué isChang Sue
Chang Sue
Lina Hachani isZina Hamidi
Zina Hamidi
Olivia Côte isLa mère de Marion
La mère de Marion
Franck Ropers isJean-Yves Sylvain
Jean-Yves Sylvain
Achref Mazhoud isLe pote d'Omar
Le pote d'Omar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
The Spine of Night (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Four Good Days (2021) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Cliffs of Freedom (2019) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit