Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Kung Food (2018) me Titra Shqip

Kung Food (2018) me Titra Shqip

Aug. 17, 2018South Korea99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Super Bao, një simite e pafajshme dhe e pasionuar e mbushur me avull, kalon nëpër vështirësi të patreguara dhe më në fund rritet në një hero të madh që shpëton botën e ushqimit.

Titulli origjinal 美食大冒险之英雄烩
Vlerësimi IMDb 6.8 51 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Sun Haipeng
Regjizori

Aktorët

Yu Meng isYamazaki
Yamazaki
Zhengjian Guo isLord Octopus
Lord Octopus
Zhang Zhe isPrincess Choy
Princess Choy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Rumble (2022) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Secret Magic Control Agency 2021
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip