Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip

Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip

Kërkimi fillonAug. 18, 2016Japan102 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kubo hipnotizon njerëzit në fshatin e tij me dhuratën e tij magjike për të rrotulluar përralla të egra me origami. Kur ai thërret aksidentalisht një frymë të keqe që kërkon hakmarrje, Kubo detyrohet të shkojë në një kërkim për të zgjidhur misterin e babait të tij të rënë samurai dhe armët e tij mistike, si dhe të zbulojë fuqitë e tij magjike.

Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kubo and the Two Strings
Vlerësimi IMDb 7.7 127,400 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 3,056 vota

Regjizori

Travis Knight
Regjizori

Aktorët

Art Parkinson isKubo (voice)
Kubo (voice)
Charlize Theron isMother (voice)
Mother (voice)
Brenda Vaccaro isKameyo (voice)
Kameyo (voice)
Meyrick Murphy isMari (voice)
Mari (voice)
George Takei isHosato (voice)
Hosato (voice)
Rooney Mara isThe Sisters (voice)
The Sisters (voice)
Ralph Fiennes isMoon King (voice)
Moon King (voice)
Matthew McConaughey isBeetle (voice)
Beetle (voice)
Minae Noji isMinae (voice)
Minae (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Dakota (2022) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit