Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Knuckleball (2018) me Titra Shqip

Knuckleball (2018) me Titra Shqip

Apr. 17, 2018Canada89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Diku në Kanadanë perëndimore qëndron një fermë në dukje normale me një fermer të quajtur Jakob që jetonte në të. Nuk do të kishte arsye për t’u frikësuar, por për Marinë, vajzën e Jakobit, është një vend që mban kujtime të këqija dhe që i jep asaj një ndjenjë të fortë terrori. Një urgjencë familjare, megjithatë, e detyron atë të lërë djalin e saj Henry në kujdesin e Jakobit, i cili, megjithatë, nuk e njeh nipin e tij. Dashuria e tyre e ndërsjellë për bejsbollin i ndihmon të dy të vendosin kontakte, e cila më vonë u prish nga ardhja e Dixon, një fqinji i mërzitur, i cili duket se di shumë për fermën dhe i cili zemëron Henry. Gjatë ditëve të ardhshme, Henry do të mësojë shumë për familjen e tij, mbijetesën dhe si të gjejë një fushë të përsosur nga e cila do të varet jeta e tij.

Knuckleball (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knuckleball
Vlerësimi IMDb 5.8 1,393 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 29 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2009) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
I Came By (2022) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Life (2017) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit