Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Knocked Up (2007) me Titra Shqip

Knocked Up (2007) me Titra Shqip

Ruani datën e caktuar.Jun. 01, 2007USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alison, një vajzë e bukur në karrierë, sapo ka marrë një promovim nga stacioni televiziv “E! Entertainment”, dhe për këtë ajo shkon për të festuar në një klub me motrën e saj Debbie. E dehur, ajo kalon natën me Benin, informaticien që drejton një faqe të famshme (nudosh). Menjëherë pastaj ajo e gjen veten shtatzënë …

Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knocked Up
Vlerësimi IMDb 6.9 359,293 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 3,126 vota

Regjizori

Judd Apatow
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Men with Brooms 2002
The Midnight Sky 2020
Liger (2022) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
The Addams Family (2019) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
As Luck Would Have It 2021 me Titra Shqip
Cam Girls (2021) me Titra Shqip