Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 777 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Dhe keshtu fillon.Jul. 23, 2021South Korea92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tragjedia, tradhtia dhe një zbulim misterioz ushqejnë hakmarrjen e një gruaje për humbjen e fisit dhe familjes së saj në këtë episod të veçantë të “Mbretërisë”.

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 킹덤: 아신전
Vlerësimi IMDb 7.3 2,066 vota
Vlerësimi TMDb 8 146 vota

Regjizori

Kim Seong-hun
Regjizori

Aktorët

Park Byung-eun isMin Chi-rok
Min Chi-rok
Kim Si-a isLittle Ashin
Little Ashin
Jung Suk-won isCho Beom-il
Cho Beom-il
Ji Hyun-jun isMilitary Officer
Military Officer
Kwon Bum-taek isPhysician Lee Seung-hui
Physician Lee Seung-hui
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Encanto (2021) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
The Delta Force (1986)
Phobias 2021
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit