Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Kingdom 2: Far and Away (2022) me Titra Shqip

Kingdom 2: Far and Away (2022) me Titra Shqip

Jul. 15, 2022Japan134 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Ai ndjek një të ri që ëndërron të bëhet gjeneral dhe Ying Zheng, qëllimi i të cilit është bashkimi.

Kingdom 2: Far and Away (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal キングダム2 遥かなる大地へ
Vlerësimi IMDb 6.8 212 vota
Vlerësimi TMDb 6 3 vota

Regjizori

Shinsuke Sato
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paper Spiders (2021)
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Immoral Tales (1973) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Don 2 (2011) me Titra Shqip
The Last Victim (2022) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip