Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
King of Thieves (2018) me Titra Shqip

King of Thieves (2018) me Titra Shqip

Nuk është kurrë vonë për të fituarSep. 04, 2018United Kingdom108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Londër, Angli, Prill 2015. Brian Reader, një hajdut në pension, mbledh një bandë hajdutësh të pamundur për të kryer grabitjen më të madhe dhe më të guximshme në historinë britanike. Hajdutët sulmojnë kompaninë Hatton Garden Safe Deposit dhe shpëtojnë me miliona mallra dhe para. Por së shpejti të çarat mes anëtarëve të bandës fillojnë të shfaqen kur diskutojnë se si të ndajnë plaçkën.

King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
King of Thieves (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal King of Thieves
Vlerësimi IMDb 5.5 14,153 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 327 vota

Regjizori

James Marsh
Regjizori

Aktorët

Michael Caine isBrian Reader
Brian Reader
Jim Broadbent isTerry Perkins
Terry Perkins
Tom Courtenay isKenny Collins
Kenny Collins
Michael Gambon isBilly 'The Fish' Lincoln
Billy 'The Fish' Lincoln
Ray Winstone isDanny Jones
Danny Jones
Francesca Annis isLyn Reader
Lyn Reader
Olivia Le Andersen isMarylebone Waitress
Marylebone Waitress
Anna Elijasz isThe King's Arms Waitress
The King's Arms Waitress
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
The Vault 2021
Bedways (2010) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Jigsaw (2017) me Titra Shqip
Shamshera (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit